کارگاه خلاقیت شماره 3

موضوع این کارگاه هم قدیمیه و دلیلش هم همون دلایل قدیمی!

هومان به نقاشی خیلی علاقه داره. البته خیلی هم خوب نقاشی میکشه. ان شالله در کارگاه بعدی چند تا از نقاشی هاشو میذارم. 

و حالا بشنوید از کارگاه امروز ما:

 البته این کار را از مدتها پیش انجام میدادیم ولی هنوز هم برای هومان جذابه!

دست هومان را روی یک کاغذ می کشیم. بعد حالات مختلف صورت را روی انگشت ها می کشیم: می خنده، عصبانیه، ناراحته، اخمو، زبونش در اومده، تعجب کرده، لبخند میزنه و داره دندونهاشو به من نشون میده! و همزمان با کشیدن هر کدوم هومان هم حالات چهره خودشو شبیه چهره نقاشی ها میکنه و ما کلی با هم میخندیم.pillowfight.gif : 94 par 48 pixels.

این نوع نقاشی به هومان کمک کرد که هم حالات چهره را یاد بگیره، هم چند تا شعر را همزمان یاد گرفت و داستانسرایی های من هم باعث شد که کارمون یکم پیام اخلاقی داشته باشه.

و در ادامه توضیحات اینم بگم که هومان شروع کرد برای آدمک ها مو و کلاه گذاشتن

بعد نوشت:

تنهایی خیلی سخته. ولی یک چیزی را دارم این روز ها میفهمم. وقتی مجبور میشی جای خیلی ها را برای بچه ات پر کنی تازه اون موقع هست که استعدادها و خلاقیت هات یکی کی شکوفا میشه. pokal.gif : 42 par 67 pixels.

/ 3 نظر / 9 بازدید
مریم مامان علی

عزیییییییییزم! چقدر آدمک هاش بامزه ان.ببینم چهره ها رو خودش کشیده؟ یعنی شما گفتی خندان و اون هم کشید؟

دوست

با عرض سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی [گل] وبلاگ زیبا و پر محتوایی دارید [لبخند] با توجه به اهمیت و نقش بیمه های زندگی در توسعه و پیشرفت اقتصادی و اجتماعی جامعه و اهمیت آن در ایجاد آرامش و آسایشی که در زندگی تک تک افراد ایفا می کند..... وب سایتی را با نام وب سایت جامع بیمه عمر و سرمایه گذاری و بیمه زندگی طراحی نمودیم. خوشحال می شویم شما نیز یکی از بازدید کنندگان ما باشید. در صورت امکان لطف کرده و لینک آدرس سایت ما را در پیوند وبلاگ زیبایتان قرار دهید. [لبخند] ------------------------------------ آدرس سایت : http://www.bime4u.com عنوان : بیمه -------------------------- با کمال احترام: مدیریت سایت http://www.bime4u.com ........... با آرزوی سلامتی و آسایش برای شما و خانواده محترم [گل][گل][گل]

رها

ایده وبلاگتون واقعا جالب بود واسم دوس داشتین از وبلاگ منم سر بزنین[قلب]