و دوباره بازی

خیلی وقته که از بازی ها و خلاقیت ها ننوشتم. امان از کمبود وقت. امان که چه عرض کنم....فغان!!!

بریم سر اصل مطلب:

یا ایها الذین آمنوا......برید برای بچه هاتون حباب ساز بگیرید و برای چند دقیقه ای، هم خودتون لذت ببرید و البته چندین برابر بچه هاتون!!!!

البته این که میگم برای چند ماه پیش هست. گرچه الان هم هنوز لذت بخشه ولی به اندازه قبل برای هومان هیجان انگیز نیست.

مدتی بود که این یکی از تفریحات هومان شده بود. و البته یکی از خرید های من.!!! قوطی های حباب ساز در شکل و اندازه های مختلف!

چند وقت پیش که در این راستا دنبال ایده جدیدی بودم، یک نوع حباب ساز به چشمم خورد که جالب بود و البته برای هومان هم ایده نو و خوبی بود. عکسش را میذارم اگر دیدید بخرید. مطمئنا پشیمون نمیشید.

سه تا شیشه مختلف با رنگ های اصلی و یک لوله که حباب را در اون درست میکردیم. اول هومان به نوبت یکی از رنگ ها را می ریخت و بازی میکرد. بعد کم کم رنگ ها را ترکیب میکرد. جالب بود که کشف میکرد که ترکیب دو رنگ، رنگ سوم را ایجاد میکرد و متفاوت!!! برای هومان خییییلی عجیب بود. مثلا آبی را میریخت و بعد زرد. بعد جیغی از روی هیجان می کشید که وای مامان ببین green شد!!!! جدا از لذت بازی، جنبه آموزشیش هم خیلی حائز اهمیت بود لبخند

/ 2 نظر / 12 بازدید
مریم مامان علی

ببین اینا خیلی شیکن! مال ما چینیه عزیزم!!! نمیدونی با چی رنگیشون کردن؟

آزاده

سلام دوست خوبم امیدوارم همیشه خودت و هومان عزیز شاد و سلامت باشید من و یادت میاد؟ یه مدت با هم تو وبلاگ آدم کوچولو ها مطلب مینوشتیم راستش مدتیه که دیگه مطلب نفرستادی می خواستم ببینم تصمیمت چیه دوست خوبم؟ راستی دیگه وبلاگ مثل قبل نیست که ساعت و روز و تاریخ و یا موضوع خاصی برای نوشتن داشته باشه در مورد هر کدوم از موضوعاتی که توی لیست وبلاگ هست و تو هر زمانی که تونستی می تونی مطلب بزاری چون واقعا برای ما ها که بچه داریم زمان گذاشتن کار رو سخت میکرد و وبلاگ رو از حالت یه تفریح برامون درمیاورد به هر حال اگه دوست داشتی من مشتاقانه منتظرم ممنون میشم بهم خبر بدی [قلب]