هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

خوب، این جمله را که هم مادرها از بچه هاشون خیلی تعریف می کنند را منکر نمیشم. ولی (believe it or not) پسر من واقعا خیلی خلاقه! البته فکر نکنید که الان دارم در آسمان ها سیر میکنما...نه. این خلاقیتش کلاً زندگی برام نگذاشته! ولی از حق نگذریم قابل تقدیره!!

داشتم شور درست میکردم. همه مواد لازم را روی میز آشپزخانه چیده بوده بودم که خشک بشه. اومدم دیدم انواع و اقسام شکل های ابتکاری را با هاشون خلق کرده. آدم آهنی، ماشین، موتور و ...توی اون لحظه از آشفتگی آشپزخانه اینقدر ناراحت شدمgirl_cray2.gif که به ذهنم نرسید از این آثار عکس بگیرم. بعدش چند تا دونه ازم هویج گرفت که بره باهاشون بازی کنه! خلاصه اینکه عکس همین یک کاردستی را دارم.

صورتیه که به قول هومان داره میخنده:

و اینه هم بخش دیگری از خلاقیت ها:

این یک ماشینه 

و اینم خودش میگه آدم آهنیه

و 

[ ٩ بهمن ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ ] [ مریم ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب