هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

موضوع این کارگاه هم قدیمیه و دلیلش هم همون دلایل قدیمی!

هومان به نقاشی خیلی علاقه داره. البته خیلی هم خوب نقاشی میکشه. ان شالله در کارگاه بعدی چند تا از نقاشی هاشو میذارم. 

و حالا بشنوید از کارگاه امروز ما:

 البته این کار را از مدتها پیش انجام میدادیم ولی هنوز هم برای هومان جذابه!

دست هومان را روی یک کاغذ می کشیم. بعد حالات مختلف صورت را روی انگشت ها می کشیم: می خنده، عصبانیه، ناراحته، اخمو، زبونش در اومده، تعجب کرده، لبخند میزنه و داره دندونهاشو به من نشون میده! و همزمان با کشیدن هر کدوم هومان هم حالات چهره خودشو شبیه چهره نقاشی ها میکنه و ما کلی با هم میخندیم.pillowfight.gif : 94 par 48 pixels.

این نوع نقاشی به هومان کمک کرد که هم حالات چهره را یاد بگیره، هم چند تا شعر را همزمان یاد گرفت و داستانسرایی های من هم باعث شد که کارمون یکم پیام اخلاقی داشته باشه.

و در ادامه توضیحات اینم بگم که هومان شروع کرد برای آدمک ها مو و کلاه گذاشتن

بعد نوشت:

تنهایی خیلی سخته. ولی یک چیزی را دارم این روز ها میفهمم. وقتی مجبور میشی جای خیلی ها را برای بچه ات پر کنی تازه اون موقع هست که استعدادها و خلاقیت هات یکی کی شکوفا میشه. pokal.gif : 42 par 67 pixels.

[ ٢٩ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٤:٥٠ ‎ب.ظ ] [ مریم ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب