هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

این مطالب از مطالبی که برای کارگاه قبل نوشتم قدیمی تره ولی به همان دلایل همیشگی دیرکرد در نوشتن دارم.!

اول از همه میخوام ماشینی را که هومان ساخته معرفی کنم! اومدم دیدم هومان داره مکعب های چوبی را با وسواس و دقت خاصی کنار هم میچینه! وانمود کردم که چیزی ندیدم. دلم نخواست خلوتش بهم بخوره. در ضمن مطمئن بودم وقتی تموم بشه خودش نشونم میده. حدسم درست بود.

هومان: مامان بیا. چشماتو ببند.

من: بستم  مامان.

 هومان: داراااااااااااااااااااااا

دنیای بچه ها و تصوراتشون خیلی خیلی زیباست.....

و اما

خمیر بازی خیلی وسیله خوبی برای بازی بچه ها است. خیلی هم آموزنده است. و البته هومان هم خیلی دوست داره. ولی یک مشکل داره! جدا از کثیف کاری و اینکه همه خونه پر میشه، پسر من گاهی اینقدر غرق در بازی میشه که یادش میره این خمیر مصنوعیه. یک بار دیدم غذایی که با خمیر درست کرده بود را به سمت دهنش برد و این موضوع یکم منو ترسوند. همین شد که با کمک هومان خمیر بازی درست کردیم!!!! خیلی خیلی خوش گذشت. درسته که همه خونه پر از آرد شد ولی هومان اینقدر از این پروسه لذت برد که حد نداره! به خصوص وقتی خمیر را خودش با دستهاش ورز میداد! بعد هم خمیر ها را میبرید و شکل های گوناگون درست میکرد! درسته که خیلی از شکل ها شبیه واقعیت نبود ولی یه جورایی کمک به، به تصویر کشیدن تصوراتش برام شبیه حس پرواز بود!!!لبخند

بعد هم به پیشنهاد هومان روی بعضی خمیر ها نقاشی کردیم و روز خیلی خیلی خوبی به کمک هم داشتیم.

[ ٢٩ مهر ۱۳٩۱ ] [ ٤:۱۳ ‎ب.ظ ] [ مریم ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب