هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

هومان من هر روز داره بزرگ تر میشه و شیرین تر و البته شیطان تر!

 

نمیدونم بلاخره کی غذا خوردنش درست میشه و خودش یاد میگیره بدون گیس و گیس کشی بشینه غذاشو بخوره. امروز قاشق را دادم دستش تا خودش آروم آروم غذا بخوره. تا رفتم ماست هم براش بیارم دیدم دراز کشیده و داره عکس خودشو توی قاشق میبینه و میخنده که ههههه نینی. البته همش هم اینجوری خنده دار نیست بعضی وقتها خیلی غذا نخوردنش آزارم میده. مثل این چند روزه که درآمدن دندان های نیش قضیه را برای من سخت تر کرده. چند روز پیش یک جا مطلبی خوندم که بیانش خالی از لطف نیست:

مادر تنها کسیه که میتونی براش ناز کنی، سرش داد و بیداد راه بندازی، باهاش قهر کنی!!! اما با اینکه تو مقصر بودی بازم با یه بشقاب غذا، با لبخند میاد و میگه: با من قهری با غذا که قهر نیستی !!!

عاشقتم پسملی

[ ٢۳ امرداد ۱۳٩٠ ] [ ۳:۳٤ ‎ب.ظ ] [ مریم ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب