هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

هومان حدود یک ماهی میشه که خیلی خواب منو به هم ریخته!

موقعی که خوابه اصلا ازم جدا نمیشه. یا دستم را میگیره  یا شیر میخواد یا باید بلند بشم و راهش ببرم.همیشه از بد خوابی و بیخوابی مینالیدم ولی الان دیگه واقعا سخت شده! فکر کنم خدا میخواست بهم بفهمونه که همیشه شرایط بدتری هم هست. یک شب حساب کردم تا صبح حدود 40 بار از خواب بیدارم کرد!

 امیدوارم سالم باشه...این روزها میگذره!

به من تکیه کن! من تمام هستی ام را دامنی می کنم تا تو سرت را بر آن بنهی! تمام روحم را آغوشی می سازم تا تو در ان از هراس بیا سایی! تمام نیرویی را که در دوست داشتن دارم دستی می کنم تا چهره و گیسویت را نوازش کند! تمام بودن خود را زانویی میکنم تا بر آن به خواب روی! خود را,تمام خود را به تو می سپارم تا هر چه بخواهی از آن برگیری,هر چه بخواهی از آن بسازی ,هر گونه بخواهی باشم!
در تمامی لحظه ها مرا داشته باش!

فونت زیبا ساز        فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

 

[ ۳ امرداد ۱۳٩٠ ] [ ٥:٤۸ ‎ق.ظ ] [ مریم ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب