هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

و حالا ماجرای تولد هومانی

هروقت حرف تولد میشد خیلی ها میگفتن بچه یک ساله چیزی نمیفهمه و بگذار 2 سالش که شد براش تولد بگیر.خوشحالم که به حرفشون گوش ندادم! ذوق و شوقی که هومان موقع باد کردن باد کنک ها و دیدن شرشره ها داشت این قدر برام شیرین بود که اگر در توانم بود سالی سه، چهار بار براش تولد میگرفتم!

تولد هومان با 18 روز تاخیر(بدلیل مسافرت مامانی و بابایی) برگزار شد. من از حدود دو، سه ماه قبل شروع کردم به خرید کردن و آماده کردن مقدمات جشن.حدود 3 روز مونده به روز جشن کارهام خیلی زیاد بود و تا ساعت 3 نیمه شب بیدار بودم ولی اینقدر ذوق داشتم که اصلا خستگی را حس نمیکردم.

خلاصه اینکه تولد هومان برگزار شد و به همه دوستانم توصیه میکنم که روز تولد نینی هاتون را هرچند مختصر جشن بگیرید.  اینجوری هم خیلی خوشحال میشن و  هم بهشون نشون میدیم چقدر در زندگی ما مهم هستند.

و هومان در حال انجام حرکات موزون در جشن تولدش!

[ ٢٠ فروردین ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:٠۱ ‎ق.ظ ] [ مریم ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب