هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

تصمیم دارم برنامه غذایی چند روز هومان را در وبلاگش بگذارم.راستش من خیلی دوست داشتم که برنامه غذایی هومان را با بقیه نینی ها مقایسه کنم و فکر میکنم این کار برای خیلی از مامان ها مفید باشه.

8 آبان: صبحانه نصف زرده تخم مرغ

نهار سوپ

سرلاک 2 قاشق غذاخوری

3/1 موز

نان و ماست تقریبا 2 قاشق غذاخوری

و اما محتویات سوپ امروز: ماهیچه،سیب زمیتی، هویج، عدس، پیاز، جعفری و گشنیز، کدو حلوایی، رشته فرنگی

16 آبان: سرلاک 1 قاشق غذا خوری

نهار: سوپ تقریبا 5 قاشق مربا خوری

نان و ماست 1 قاشق مرباخوری

پوره سیب زمینی حدودا 4 قاشق مربا خوری

در یک جایی خوندم که نان و ماست اگر در میان وعده گنجانده شود بسیار در رشد بچه ها موثر است!

20 تا 30 آبان ماه: صبحانه سرلاک یا فرنی به هومان میدم.فرنی را براش به صورت کرم خرما درست میکنم. در طول روز بیسکوییت ساقه طلایی یا کمی نان به هومان میدم. بادام را یا به صورت شیره بادام جداگانه (مثل آب) بهش میدم و یا خود بادام رنده شده را در سوپش میریزم. (3 بار در هفته بادام میخوره).

حتی الامکان سعی میکنم بعد از قطره آهن و مولتی ویتامین آب میوه بدم که بهتر جذب بشه. گرچه هومان اصلا آب میوه ها را دوست نداره ولی با قطره چکان یا به هزار روش بازی سعی میکنم حدود 20 سی سی بهش بدم.

2 آذر : صبحانه سرلاک گندم حدود 9 قاشق مربا خوری

مولتی آهن+آب سیب

نهار : سوپ 10 قاشق مربا خوری سرخالی

عصرانه ماست میوه ای: حدود 3 ق م

شام سوپ 10 قاشق مربا خوری سرخالی

امروز از روز هایی بود که هومان خوب غذا خورد. البته نحوه غذا خوردنش همچنان با بد بختیه. باید هزار جور ادا و شکلک در بیارم تا یک قاشق بخوره. منظورم حجم غذاش بود. 

[ ۳٠ آذر ۱۳۸٩ ] [ ٥:٤۸ ‎ق.ظ ] [ مریم ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب