هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

 

امروز دوباره نوبت واکسن هومان هست و من بازم دیشب خوب نخوابیدم.

شب های واکسن هومان همون حالی را دارم که میخواستم نتیجه کنکور ارشد را ببینم.سرشار از ترس و استرس. وقتی لحظه تزریق واکسن میشه فکر میکنم الان صدای تالاپ تولوپ قلبم اینقدر بلنده که اونو همه دارن میشنون. وقتی همه چی تموم میشه و هومان تصمیم میگیره موقتا دست از گریه برداره، احساس میکنم حالا دنیا قشنگ تر شد، تازه اون موقع خودم و زمان را پیدا میکنم. حالا دیگه وقتشه که بشم همون مامان جدی و با مسئولیت! و البته میشم: استامینوفن دادن به هومان سر ساعت و کمپرس یخ و پاشویه را با جدیت ادامه میدم تا پسرم دوباره به همون هومانی خنده رو تبدیل بشه.

 

[ ٤ مهر ۱۳۸٩ ] [ ٦:٢٢ ‎ق.ظ ] [ مریم ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب