هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

امروز داشتم فکر میکردم در این روزهای مادرانه چقدر چیزها را تجربه کردم، چقدر توی عالم مادری از ته دل خندیدم و چقدر غصه ها خوردم. چقدر از دست خیلی ها به خاطر حساسیت روی پسرم ناراحت شدم و چقدر حساسیتم خیلی ها را عصبانی کرده. خلاصه در یک جمله چقدر مادر شدم!!!!

عجیب دلتنگ دوران نوزادی هومان هستم. دلتنگ اولین روز سینه خیز رفتنش، اولین روز راه رفتنش، اولین بار "مامان" گفتنش. حتی دلتنگم برای شب بیداریهای دوره شیر خوارگیش و بی خوابی های مادرانه ام.

دلم برای آن روزها تنگ شده ولی بی صبرانه نیز منتظر فردایم. منتظر بزرگ تر شدنش، منتظر اولین نامه ای که با دست خط خودش برایم مینویسد، منتظر اولین کارنامه اش، منتظر کلفت شدن صدایش، منتظر جشن فارغ التحصیلی اش و ....

خدایا صدهزار بار شکر برای مادر بودنم و برای تمامی این حس های شیرین ومتناقض که میدانم فقط برای یک مادر قابل لمس است!

flower dividerHeart Dividerrose divider

[ ۳۱ شهریور ۱۳٩٢ ] [ ۸:۳٠ ‎ب.ظ ] [ مریم ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب