هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

این ایمیل را به تازگی دریافت کردم. این ایمیل ها متناسب با سن هومان برام ارسال میشه. یعنی الان راجع به بچه سه و نیم ساله گفته شده.  هدفم از به اشتراک گذاری این مطلب، تلنگری به خیلی از افراد، از جمله خودم هست که باور کنیم بچه ها با هم فرق دارند. به خدا هر بچه ای با بچه دیگه متفاوته.....با مقایسه فرزندتون با بقیه شیرینی درک این لحظه های زیبای بزرگ شدنشون را از خودتون نگیرید.


Name Writing
 
Don't panic if you notice some kids at preschool writing their names while your child doesn't even recognize the letter his name starts with. When kids learn to write is highly variable, and this year the spread will widen. Your child's progress depends on gender (girls gain the needed fine motor control sooner), the length of his name (Eli will have an easier time than, say, Zachariah), and what else is going on developmentally. 

Christmasdivider

[ ۱۱ مهر ۱۳٩٢ ] [ ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ ] [ مریم ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب