هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

صبح ها که هومان را از خواب بیدار میکنم همیشه کلی با خوش اخلاقی بلند میشه. با خودش میگه چی باید بگم؟؟؟ بعد نواری که سیو کرده یادش میاد : سلام مامان، صبح به خیر. من بیدار شدم.  ولی امروز صبح که از خواب بیدارش کردم یکم چپ چپ نگاه کرد و گفت چرا منو از خواب بیدار کردی؟؟؟من یکم جا خوردم ولی به روی خودم نیاوردم. دوباره گفت چرا منو از خواب بیدار کردی؟ آخه من داشتم ماکارونی میخوردم!!!

بچه ام اینقدر ماکارونی دوست داره که توی خواب هم ماکارونی میخوره!! خلاصه اینکه سریع دست به کار شدم و نهار بساط ماکارونی را به راه کردم. ( به قول یکی از دوستان: خواستم بگم همچین مادری هستم من. 

http://www.sheklakveblag.blogfa.com پریسا دنیای شکلک ها

[ ۱٧ شهریور ۱۳٩٢ ] [ ٧:٠٢ ‎ق.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب