هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

قبلا هم گفته بودم که هومان خیلی به نقاشی علاقه منده! قرار بر این بود که نقاشی های ایشون را بگذارم! فکر میکردم از خیلی از شاهکارهاش عکس دارم ولی در دوربین تکانی دیدم که فقط از ماشین ها عکس دارم عکسی هم که از بادکنک کشیده میگذارم گرچه خیلی با کیفیت نیست.

و دو نمونه از ماشین هایی که هومان کشیده 

و اینم نقاشی از بالون. تازه براش چشم و دهان هم گذاشته.

اینم پیکاسوی من که در حال نقاشی خوابش برده!

[ ۱۸ آبان ۱۳٩۱ ] [ ۱:٥۳ ‎ق.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]

 این یکی از کیک های مورد علاقه هومان هست. البته اینو تازه کشف کردم! 

برای اینکه هومان بهتر این کیک را بخوره تشویقش کردم که با هم تزیینش کنیم و بعد هم صورتکی خندان درستیدیم. نتیجه همانی شد که حدس میزدم. هومان بیشتر کیکش را با اشتها و علاقه خورد

و اینم کاردستی ما

اینم پسرک من

 کامت همیشه شیرین مرد کوچک من!

[ ۱٧ آبان ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:۳۱ ‎ب.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]

هدف از کارگاه امروز یادگیری اشکال هندسی بود که البته فعلا مشعلش را روشن کردیم. حالا حالا ها کار داریم. ولی برای این کار شکلک های مختلف روی کاغذ کشیدیم که بینی و چشم ها بیضی یا مثلث یا اشکال مختلف میگذاشتیم. چون از صورتک ها به عنوان ماسک استفاده می کردیم کاملا حالت بازی بود وبه نظرم میتونه روش خوبی برای یادگیری هومان باشه.

اینم عکس هومان و آقای پدر که ماسک زدن به قول پدر هومان اینم از Halloween custome  امسال ما!!!

[ ٩ آبان ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:۳۳ ‎ب.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]

 طبق معمول هر هفته داشتم ایمیل هایی را که برای خصوصیات اخلاقی بچه دو ساله میاد را میخوندم. ایمیل این هفته خیلی تحت تاثیر قرارم داد. با وجود تمام سعی و وسواسی که در نحوه تربیت هومان دارم ولی احساس کردم هنوز خیلی جاها اشتباه عمل می کنم.

You think your life is hard? Imagine being plunked down in a foreign land where you're not fluent in the language, you have to figure out how everything from a doorknob to a toilet works, and you're one-third the height of everyone else. Being a preschooler has its stresses. When your child seems overwhelmed, it's a good idea to look at what's going on in his world, slow the pace, and provide extra TLC – the same things you like when you're overwhelmed! 

[ ٩ آبان ۱۳٩۱ ] [ ۸:٢۳ ‎ق.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]

زندگی یعنی همین امروز همین حالا

یعنی در آغوشت تا همیشه تا فردا

زندگی یعنی نگاه تو

کوک کردن قلبم با صدای تو

دل دادن به آهنگ دل پاکت

سرور و عشق در فضایی ساکت

زندگی یعنی همین دم

که از دلتنگم

می دانی

از این حسم عشق را می خوانی

زندگی یعنی داشتن قلب پرستو

در این وادی پست و ناهنجار تو در تو

و نهمین سالگرد عقد ما 

و فصل جدیدی از زندگی ما و این هم کیک جشن مادرانه پز

[ ٢ آبان ۱۳٩۱ ] [ ۸:٤٤ ‎ق.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب