هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

تولد پسر من در 17 فروردین با 15 روز تاخیر برگزار شد. وای که چه حس خوبیه مادر شدن و با فرزند خود بزرگ شدن!! شاید به نظر خنده دار بیاد ولی من با هومان واقعا بزرگ شدم . به دل دریاییش غبطه خوردم و همیشه از داشتن چنین فرزندی به خود میبالم. وقتی میبینم که چطور بعضی وقتها با اینکه مقصر نیست پشت سر هم  قول میده و ابراز ندامت میکنه. وقتی کودکی که چنگش گرفته را باز دوست داره و سراغش را میگیره. وقتی خوراکی مورد علاقه اش را با سخاوت تقسیم میکنه. وقتی که.... هزاران هزار بار شکر باریتعالی برای حضورش در زندگیمان.

و حالا تولد هومان به روایت تصویر

تولدی:

برای دیدن بقیه عکس ها لطفا به ادامه مطلب بروید!


ادامه مطلب
[ ۱٧ فروردین ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:۳٧ ‎ب.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]

تو وجودت واسه من یه معجزه ست / مثل تو هیچ کجا پیدا نمیشه

روز میلاد قشنگت میمونه / توی تقویم دلم تا همیشه . . .

تولدت مبارک

tavalod اس ام اس برای تبریک گفتن روز تولد

الهی همیشه مثل چراغ راهنمایی باشی .
لپت همیشه قرمزخجالت
روی دشمنات زرد نگران
دلت همیشه سبزلبخند
تولدت مبارک گلمقلب

 

و اما شرح تولد که ان شالله موکول میشه به بعد از تعطیلات. چون بیشتر میهمان ها مسافرت هستند.بلاخره مشکلات متولد شدن در روزهای آغازینه سال هست دیگه!!!

ولی ما برای امروز یک کیک کوچولو درست کردیم و بردیم خونه عزیز. شمع و فشفشه و این برنامه ها هم بود!!یک تولد مختصر گرفتیم تا ان شالله اصل کاری را بعدا برگزار کنیم.

هومان گلم! ازت ممنونم که روز 2 فروردین را برای من و بابایی به یکی از بهترین و بیادماندنی ترین روزهای زندگی تیدیل کردی!

کیک مامان پز:نیشخند

و اینم پسر من قبل از آماده شدن برای رفتن به عید دیدنی!

[ ٢ فروردین ۱۳٩۱ ] [ ۱٢:٢٥ ‎ق.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب