هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

هومان من هر روز داره بزرگ تر میشه و شیرین تر و البته شیطان تر!

 

نمیدونم بلاخره کی غذا خوردنش درست میشه و خودش یاد میگیره بدون گیس و گیس کشی بشینه غذاشو بخوره. امروز قاشق را دادم دستش تا خودش آروم آروم غذا بخوره. تا رفتم ماست هم براش بیارم دیدم دراز کشیده و داره عکس خودشو توی قاشق میبینه و میخنده که ههههه نینی. البته همش هم اینجوری خنده دار نیست بعضی وقتها خیلی غذا نخوردنش آزارم میده. مثل این چند روزه که درآمدن دندان های نیش قضیه را برای من سخت تر کرده. چند روز پیش یک جا مطلبی خوندم که بیانش خالی از لطف نیست:

مادر تنها کسیه که میتونی براش ناز کنی، سرش داد و بیداد راه بندازی، باهاش قهر کنی!!! اما با اینکه تو مقصر بودی بازم با یه بشقاب غذا، با لبخند میاد و میگه: با من قهری با غذا که قهر نیستی !!!

عاشقتم پسملی

[ ٢٤ امرداد ۱۳٩٠ ] [ ۱:٠٤ ‎ق.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]


امرور هومان در هفتمین  سالگرد ازدواج پدر و مادرش شرکت داشت.

امسال دومین سال است که سه تایی این روز عزیز را جشن میگیریم

هومان عزیز، من و پدرت از اینکه با وجود نازنینت زندگی ما را زیبا تر و پیوند عشق مان را ناگسستنی تر کردی از تو و خدای تو هزارا هزار بار ممنونیم.

 

سبدی هست در اندیشه من                      که پر از گل بدهم هدیه به تو

غافل از اینکه تو خود ناب تری                       یک جهان گل ، بخورد غبطه به تو


 

 

[ ۸ امرداد ۱۳٩٠ ] [ ۱٢:٤٥ ‎ق.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]

هومان حدود یک ماهی میشه که خیلی خواب منو به هم ریخته!

موقعی که خوابه اصلا ازم جدا نمیشه. یا دستم را میگیره  یا شیر میخواد یا باید بلند بشم و راهش ببرم.همیشه از بد خوابی و بیخوابی مینالیدم ولی الان دیگه واقعا سخت شده! فکر کنم خدا میخواست بهم بفهمونه که همیشه شرایط بدتری هم هست. یک شب حساب کردم تا صبح حدود 40 بار از خواب بیدارم کرد!

 امیدوارم سالم باشه...این روزها میگذره!

به من تکیه کن! من تمام هستی ام را دامنی می کنم تا تو سرت را بر آن بنهی! تمام روحم را آغوشی می سازم تا تو در ان از هراس بیا سایی! تمام نیرویی را که در دوست داشتن دارم دستی می کنم تا چهره و گیسویت را نوازش کند! تمام بودن خود را زانویی میکنم تا بر آن به خواب روی! خود را,تمام خود را به تو می سپارم تا هر چه بخواهی از آن برگیری,هر چه بخواهی از آن بسازی ,هر گونه بخواهی باشم!
در تمامی لحظه ها مرا داشته باش!

فونت زیبا ساز        فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

 

[ ۳ امرداد ۱۳٩٠ ] [ ۳:۱۸ ‎ب.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]

تو مرا یاد کنی یا نکنی

  باورت گر بشود، گر نشود

  حرفی نیست؛

  اما...

  نفسم می گیرد در هوایی که نفس های تو نیست!

 تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودعکس، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com

 

 

[ ٢ امرداد ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب