هومان کوچک من
هومان عزیز ما در دوم فروردین1389 در بیمارستان عرفان ساعت 11:30 صبح به دنیا آمد.نامش به معنای نیک اندیش است و مبنای انتخاب من و پدرش در انتخاب نام ،اصالت آریاییمان بوده است. به امید روزی که هومان کوچک ما خاطراتش را با دستان خودش در وبلاگش بنویسد. 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

و حالا ماجرای تولد هومانی

هروقت حرف تولد میشد خیلی ها میگفتن بچه یک ساله چیزی نمیفهمه و بگذار 2 سالش که شد براش تولد بگیر.خوشحالم که به حرفشون گوش ندادم! ذوق و شوقی که هومان موقع باد کردن باد کنک ها و دیدن شرشره ها داشت این قدر برام شیرین بود که اگر در توانم بود سالی سه، چهار بار براش تولد میگرفتم!

تولد هومان با 18 روز تاخیر(بدلیل مسافرت مامانی و بابایی) برگزار شد. من از حدود دو، سه ماه قبل شروع کردم به خرید کردن و آماده کردن مقدمات جشن.حدود 3 روز مونده به روز جشن کارهام خیلی زیاد بود و تا ساعت 3 نیمه شب بیدار بودم ولی اینقدر ذوق داشتم که اصلا خستگی را حس نمیکردم.

خلاصه اینکه تولد هومان برگزار شد و به همه دوستانم توصیه میکنم که روز تولد نینی هاتون را هرچند مختصر جشن بگیرید.  اینجوری هم خیلی خوشحال میشن و  هم بهشون نشون میدیم چقدر در زندگی ما مهم هستند.

و هومان در حال انجام حرکات موزون در جشن تولدش!

[ ٢٠ فروردین ۱۳٩٠ ] [ ٧:۳۱ ‎ب.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]

تو این روز طلایی تو اومدی به دنیا

وجود پاکت اومد تو جمع خلوت ما

تو تقویما نوشتیم تو این ماه و تو این روز

از آسمون فرستاد خدا یه ماه زیبا

یه کیک خیلی خوش طعم،با چند تا شمع روشن

یکی به نیت تو یکی از طرف من

الهی که هزارسال همین جشنو بگیریم

به خاطر و جودت به افتخار بودن

تولدت عزیزم پراز ستاره بارون

پر از باد کنک و شوق،پر از اینه و شمعدون

الهی که همیشه واسه تبریک امروز

بیان یه عالم عاشق،بیاد هزار تا مهمون

 

[ ٢ فروردین ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ ] [ مادرانه ] [ دوست گفتار () ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

بسم الله. این وبلاگ را به عشق پسر کوچکم درست کردم تا همیشه بدونه که لحظه لحظه زندگیش چقدر برایم زیبا و خاطره انگیزه و چگونه تمامی حرکات و شیرینی رفتارش در ذهن من برای همیشه موندنیه....برای هومانی که جهانم بدون او الف ندارد!
صفحات دیگر
امکانات وب